Dažniausiai užduodami klausimai

Paruošiau trumpus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Susisiekime, jei norite tikslesnio atsakymo ar savo klausimo čia neradote.

Kiek trunka vienas susitikimas?

Susitikimo trukmė 50 min. Jei vėluojate, konsultacija dėl to nėra pratęsiama, taigi, baigiasi įprastu pabaigos laiku.

Kokia konsultacijos kaina?

Viena konsultacija kainuoja 30€. Dažniausiai turiu galimybę kelis, tiek mokėti negalinčius, žmones priimti už mažesnę sutartą kainą.

Ar konsultuojate Skype?

Paprastai Skype konsultuoju tik tada, jei pradžioje esame turėję bent kelias gyvas konsultacijas.

Kokios yra konfidencialumo ribos?

Darbe remiuosi Psichologo profesinės etikos kodeksu. Paciento asmeninio gyvenimo detalės ir bet kokie duomenys, leidžiantys nustatyti jo tapatybę, laikomi profesine paslaptimi.

Konfidencialumo ribos kinta, iškilus grėsmei paciento ar kitų asmenų saugumui, kai dėl būtinosios pagalbos gali būti kreipiamasi į trečiuosius asmenis.

Ką daryti, jei nežinau, ar psichologo konsultacijos yra tai, kas man padėtų?

Tai – natūraliai kylanti abejonė. Kartais gali būti visai neaišku, ko griebtis. Ir vis tik, jei jau esate čia, svarstote, kad tai gali būti vienas iš variantų.

Paprastai, abejojant, visuomet kviečiu pabandyti ir pirmojo susitikimo metu aptarti tiek savo sunkumus, tiek abejones dėl pagalbos galimybių. Kartu galėtume pasitarti, kokia pagalba būtų efektyviausia.

Bijau kreiptis pagalbos. Ką daryti?

Baimė ateiti yra labai dažna tema, kuria pradedame pirmąjį susitikimą. Mes visi šiek tiek bijome naujų, nepažįstamų situacijų.

Gali būti, kad stipri, kaustanti baimė eiti pas psichologą yra kažkuo panaši į kitas baimes jūsų gyvenime. Tad atėjus čia ir po truputį apie tai kalbantis, darysis šiek tiek drąsiau ne tik psichologo kabinete, bet ir kitose gyvenimiškose situacijose.